With brush & chocolate

With brush & chocolate

With brush & chocolate

Zúrivo ťahala štetcom po plátne. Ani vlastne nevedela, čo maľuje, no potrebovala zo seba dostať všetok ten hnev. Neznášala svojho manžela! Neznášala ho rovnako veľmi, ako ho na začiatku ich vzťahu milovala.
Mala to byť len jedna noc. Len jedna noc, na ktorú mali obaja zabudnúť. Jedna noc, ktorá sa nikdy nemala zopakovať. Avšak puto medzi nimi bolo silnejšie už od začiatku a z jednej noci, sa stali stovky. Od chvíle, keď Mia o osem rokov staršiemu Liamovi darovala svoje panenstvo ich od seba nik nevedel dostať. Boli ako dvaja pubertiaci, hoci pubertu už mali obaja za sebou.
Keď ostala tehotná, všetci okolo nej považovali za najlepšie riešenie, aby sa vzali. Lenže jej sa na názor nik nepýtal. Nechcela tu svadbu. Nechcela k sebe Liama pripútať len z povinnosti. A už vôbec nechcela, aby sa do ich vzťahu montovali rodiny.
Keď sa Liam dozvedel o jej tehotenstve, rozhodol sa urobiť správnu vec. Vziať si Miu. Požiadal ju o ruku tým najromantickejším spôsobom a dokázal jej, že je to jeho rozhodnutie a že nie je pod tlakom rodiny.
Lenže bábätko od nich odišlo príliš skoro. Toľko sa toho napočúvala o všelijakých detských chorobách, no že ich dieťatko umrie na syndróm náhleho úmrtia novorodeniat by ju ani v tom najhoršom sne nenapadlo. Uzavrela sa do seba a všetkých začala od seba odstrkovať. A najviac svojho manžela.
Liam z toho bol zúfalý. Nevedel čo má robiť, aby si svoju manželku získal a hoci sa veľmi snažil a už sa k nej nevedel dostať tak blízko, ako pred tým.
Liam zaklopal na dvere izby, ktorú Mia využívala ako ateliér a v ktorej bola väčšinu času zatvorená. Opatrne vošiel a chvíľu pozoroval svoju manželku, ako skúsenými ťahmi vytvára na plátne niečo, čomu nerozumel.
„Čo to bude, až to bude?“ spýtal sa potichu.
„Sama netuším,“ poznamenala a naďalej sa sústredila na plátno pred sebou.
„Pripravil som večeru. Dáš si so mnou?“ spýtal sa.
„Teraz nemám čas. Odlož mi z nej,“ odpovedala stroho, ani sa na neho nepozrela. Liam si povzdychol a otočil sa na odchod. Predtým však ešte zo stojana vybral jeden úzky štetec. Pousmial sa nad nápadom, čo práve dostal a opustil manželkin ateliér.
Mia nevnímala, ako rýchlo beží čas, jediná vec, na ktorú sa sústredila bolo plátno a štetec v jej ruke. Keď už konečne dokončila obraz, povzdychla si. Ako dlho tu bola? Liam bol po ňu v čase večere. Odvtedy už určite prešli hodiny. Povzdychla si a vyšla von z ateliéru. V obývačke sa spustila na gauč vedľa Bennyho, ich psa, ktorý si spokojne pochrupkával. Usmiala sa a pohladkala ho. Benny sa hneď prebral a keď ho Mia poškriabkala za uchom, vrtel chvostom a užíval si svoje psie nebo.
„Tuším začínam na svojho psa žiarliť.“
Mia zodvihla hlavu. Vo dverách stál on. V rukách držal akýsi uzavretý krčah. Mal na sebe obnosené džínsy, ktoré mu zvoľna viseli po bokoch. Miu napadlo, že keby za ne zatiahla, určite by razom skončili na podlahe. Vzápätí sa však v duchu okríkla za tú myšlienku. Jeho svalnatú hruď nič nezakrývalo a to pre Miu bola pastva pre oči, aj keď by to nahlas nikdy nepriznala. Prikročil k nej a jeho bosé nohy vydávali ťapkavé zvuky, keď kráčal po studenej dlažbe.
Miino telo na neho okamžite reagovalo. Jej telo bolo pripravené zažiť všetku rozkoš, ktorú je Liam schopný dať, lenže to by mu to najprv musela Miina tvrdohlavosť dovoliť. Podozrievavo si ho premeriala.
„Benny bude vždy na prvom mieste. S tým sa zmier,“ oznámila mu sucho, zvedavosť jej však nedala pokoj, „Čo to máš?“
V očiach mu prebleskol šibalský plamienok a Mii sa  prudko rozbúchalo srdce. „Zmeškala si večeru, tak mi napadlo, že ti donesiem niečo na doplnenie energie.“
„Aké pozorné,“ poznamenala sucho.
„Však? Chceš ochutnať?“ znova na ňu upieral tie svoje čokoládové oči a Mia s v duchu opakovala, že im už nesmie podľahnúť. Nedôverčivo zagánila na krčah a potom na neho.
„Čo je to?“
„Čokoláda,“ usmial sa nevinne, akoby snáď ani nemal nič v pláne, hoci opak bol pravdou.
Mii pri pohľade na neho zovrelo hrdlo. Presunul váhu v bokoch a pohľad mu skĺzol z jej tváre až k bosým nohám, vzápätí však znova zakotvil v jej očiach. Mia si chcela odkašľať, no v ústach mala úplné sucho. Toho chlapa by mali zakázať! Predsa však našla v sebe silu odpovedať: „Nie som hladná.“
„Klameš,“ zasmial sa Liam jednoducho. Obaja dobre vedeli, že klame. Miu to ešte viac vytočilo.
„Tie tvoje hry nehrám, Liam. Prečo nejdeš a neurobíš to, čo vieš najlepšie? Bež a zachraňuj tých svojich kamarátov z nejakého maléru. Bež za niekým, kto to naozaj potrebuje!“
„Ale ja nechcem zachraňovať nikoho iného.“
Jeho slová ju pálili ako oheň. Prudko pohodila hlavou a zaškrípala zubami. „Čo teda chceš?“
„Teba. Hneď teraz. Vyzleč sa,“ rozkázal jej vecne, akoby to bolo normálne, žiadať niečo také.
Mia zmeravela. „Čože?“
Približoval sa k nej ako dravec k vyhliadnutej obeti, pomaly, pokojne, s pôvabom a ostražitým pohľadom. Zaťala ruky v päsť a snažila sa ovládnuť svoj zrýchlený dych. Zastal pred ňou. Cítila nával energie, ktorá mu sálala z tela a pohlcovala jej pozornosť. Čosi  v nej sa prebudilo a nútilo ju k poslušnosti. Nechápala, prečo ju tak veľmi vzrušuje práve to, keď jej rozkazuje. A prečo túži poslúchnuť.
„Poviem ti, čo všetko by som chcel, Mia. Každú noc, celé tie dlhé týždne líhavam v posteli s erekciou, ktorá neustupuje. Pretože stále znovu myslím na tie naše spoločné noci a na to, koľkými rôznymi spôsobmi by som ťa ešte vedel doviesť k vyvrcholeniu.“
Miu zachvátia horúčosť. Prsníky jej navreli, až jej zrazu podprsenka bola tesná, lebo bradavky sa zmenili na dva pevné, ostré hroty. Mal ju celkom vo svojej moci. Sklonil sa k nej a jeho pery zastali len kúsok od jej úst. Jeho vôňa jej úplne poplietla hlavu. Palcom jej pohladil dolnú peru.
„Obaja to potrebujeme, Mia. Vráťme sa prosím k tomu, ako to bolo pred tým. už ma neodmietaj. Prosím, idem sa z teba zblázniť. Tak veľmi po tebe túžim.“
Tak veľmi chcela veriť jeho slovám. Na stene cítila tlak stoporeného údu, ktorému jedinému veriť stopercentne mohla. Aj jej telo úpenlivo žiadalo, aby sa mohlo zbaviť niekoľkotýždňového napätia. Žiadalo si Liama, jeho dotyky, jeho lásku, jeho vášeň.
Tak, ako v tie noci pred tým.
Liam sa pousmial nad jej nerozhodnosťou. Zo zadného vrecka vytiahol pripravený štetec aprešiel jej ním po tvári. Pri tom dráždivom pohybe sa celá zachvela, akoby jej telom prebehol dvestodvadsať voltov.
„Tak už povedz áno,“ zašepkal jej do ucha.  Mii sa podlomili kolená, ako v nejakom starom filme. Hlavou jej preblesklo, že keď ju pobozká, asi omdlie. Vzrušenie v nej narastalo a krv v jej žilách prúdila stále silnejšie, a kým ho nepocítila na svojom najcitlivejšom mieste. Už nemala na výber. Zostala jej iba jediná odpoveď.
„Áno,“ šepla takmer nečujne. Cez hlavu jej pretiahol staré tričko, v ktorom rada maľovala. Pohľadom darebáka chvíľu hltal jej podprsenku a potom ju šikovným jedným pohybom rozopol. Prudko sa musela nadýchnuť, keď jej kus čipky skĺzol k nohám. Jeho veľké ruky sa zmocnili prsníkov, poťažkávali ich a hladili, až kým sa jej z hrdla nevydral slastný ston. Vtedy mu ruky skĺzli nižšie, aby si poradili so zapínaním na šortkách. Pomaly jej stiahol zips a strhol jej ich z tela.
Mala čo robiť, aby nelapala dych. Stála tam pred ním takmer nahá, len v čiernych tangách. Líca jej horeli. Zohol sa a pobozkal ju. Hlboko a náruživo, s pomalými pohybmi jazyka. Chuť kávy a mentolu ju úplne opantala, až viac nevydržala a jemne mu zahryzla do pery, aby ju prepustil. Keď sa odtiahol, v očiach mal znovu ten divoký plameň.
„Si neskutočne sexi. Prosím, dovoľ mi dívať sa. Dovoľ mi ťa vidieť. Celú.“
Omámená jeho páliacim pohľadom poslúchla a vykĺzla z nohavičiek. Popritom sa snažila upokojiť vlastný dych a vzrušenie.
Liam sa na ňu najprv dlho díval a potom sa začal dychtivo dotýkať každého obnaženého kúska tela, ktoré tak úžasne poznal. To, že on bol stále oblečený, ju ešte viac vzrušovalo a podnecovalo v nej pocit, že ju má vo svojej moci. So spokojným úsmevom zrazu siahol do vrecka nohavíc a vytiahol odtiaľ dlhý hodvábny šál.
Zreničky sa jej rozšírili. „Inšpiroval si sa Päťdesiatimi odtieňmi sivej?“ zašepkala.
Liam sa rozosmial., „Páni, ako veľmi ťa zbožňujem! Máš skvelé nápady, zlatko. Možno inokedy, ale teraz ti chcem len zaviazať oči a podrobiť ťa malej skúške. Dôveruješ mi?“
„Áno,“ prikývla bez váhania a sama netušila, kde sa tá istota v nej berie.
Hodváb ju príjemne hladil na tvári, keď jej jemne uväzoval šatku cez oči. Obklopila ju tma. Chvíľu jej trvalo, kým s zorientovala. Cítila však jeho vôňu a teplo sálajúce z jeho tela, a tak presne vedela, kde sa nachádza. Napínala uši, začula zvuk otvárajúcej sa nádoby a tiché zasyčanie, potom šuchot šiat dopadajúcich na dlážku. A jeho zastretý hlas, keď jej zašepkal do ucha: „Uvoľni sa a uži si to. Povedz mi, akú vôňu cítiš.“
Zhlboka sa nadýchla. „Čokoláda,“ nadšene vydýchla.
„Veľmi dobre. Teraz ochutnaj.“ Na jazyk jej dopadla kvapka božského nápoja a v ústach jej explodovala horkosladká chuť.
„Hmmmm.“ Vyplazila jazyk a žiadostivo si oblizla spodnú peru. „Naozaj božské!“
„Teraz som na rade ja,“ usmial sa, aj keď ona to nemohla vidieť. Otvorila ústa a čakala ďalšie prekvapenie, no nič sa nedialo. Až kým zrazu na bradavke nepocítila šteklivý dotyk štetca. Inštinktívne sa odtiahla no on pokračoval v šteklivých, dráždivých pohyboch štetca, až kým nemala celú bradavku pomaľovanú čokoládou. Mia zalapala po dychu, keď jej obe bradavky stuhli v očakávaní niečoho úžasného.
„Nádhera,“ hlesol. Jazyk mal horúci a vlhký, keď jej ich oblizoval. Telom jej prebehol dráždivý kŕč, až sa musela doň zavesiť, aby nestratila rovnováhu. Cítila, ako vlhne a ako v nej vzrastá zmyselné podráždenie. „Mala si pravdu zlatko. Tá čokoláda je božská.“
„Ty bastard!“
Jeho hrdelný smiech na ňu zapôsobil ako závan chladného vzduchu na obnažený nerv. „Za to mi zaplatíš, zlatko.“
A zaplatila. Natrel jej čokoládou aj druhú bradavku, potom ju náruživo cmúľa a dráždivo oblizoval, stále dokola, až kým nezačala prosiť o milosť. Štetec, ktorý tak zbožňovala držať v rukách sa v jeho rukách menil chvíľami na mučiaci nástroj a chvíľami na nástroj orgazmickej extázy. Viedol čiaru pomedzi  jej prsia až dole k pupku a potom ju zlízal. Majetníckymi bozkami jej zasypal brucho, boky a stehná. Dych mal horúci, urputne odolával všetkým jej prosbám a ďalej podrobne skúmal krivku jej kolien, lýtok a členkov.
Jej telo sa zmenilo na výr intenzívnych pocitov. Jej myseľ sa zmenila na obrovský kolotoč. Uväznená v tme, kde jediným sprievodcom zostal jeho hlas a dotyky. Prerývane dýchala, keď sa blížila k vyvrcholeniu, no on ju zrazu zadržal.
„Prosím, už to nevydržím.“
Pritisol jej prst na pery, aby mlčala, a potom jej po nich prešiel štetcom namočeným v čokoláde. Pobozkal ju. Dlho, náruživo, delil sa s ňou o horkosladkú chuť. Pod viečkami ju pálili bezradné slzy. Náhle zacítila, že ju zodvihol a kamsi niesol.  Položil ju kamsi na pevný povrch. „Už sme skoro na konci. Už zostávala len jediné miesto, ktoré som ešte neochutnal.“
„Och nie!“
„Och áno.“ Jemne jej roztiahol nohy a ona na svojom rozdráždenom klitorise zacítila ľahký dotyk štetca, ktorý vzápätí prenikol hlbšie do jej vnútra. Zaryla si nechty do dlaní a snažila sa z tej rozkoše nezblázniť.
Potom na sebe pocítila jeho ústa.
Vykríkla a telom jej zalomcoval kŕč orgazmu, potom ďalší a ďalší. Po lícach jej stekali slzy, zatiaľ čo jej telo sa oddávalo rozkoši a on ju držal, aby jej pomohol vychutnať slasť až do dna. Začula, že čosi roztrhol a utrúsil nadávku. Potom sa jej zmocnil.
Hodvábny pocit z jeho erekcie hlboko v jej vnútri ju pomaly dostával znova na vrchol, no teraz tam bol s ňou. Čas sa zastavil. Ubehli hodiny, minúty, sekundy. Hodvábna šatka skĺzla a Mia zažmurkala.
Uvidela jeho tvár. Husté obočie. Ostré lícne kosti. Silnú, mužnú sánku a zmyselné, plné pery, ktoré by určite prinútili k slzám aj samého Michelangela. Usmial sa na ňu. „Ako ti chutila čokoláda?“
Vybuchla do smiechu. „Ty si ale riadny bastard! Kam sa hrabe Christian Gray!“
Aj on sa rozosmial. „Možno máme podobné chúťky, ale ja by som ti určite nikdy nepovedal ,Neskôr, baby.´“
Od prekvapenia jej padla sánka. „Ty si to fakt čítal!“
Zatváril sa urazene. „Bolo to na twitteri. Takže ma radšej nevytoč, lebo ťa potrápil svojim bičíkom.“
Zrazu si nebola istá, či je s ňou všetko v poriadku. Ten nápad sa jej totiž celkom pozdával. Na jej perách sa objavil šibalský úsmev, ktorý Liama trošku zmiatol.
„Tak mi ukáž, čo si sa v červenej herni priučil,“ vyzvala ho. Niečo jej nahováralo, že od dnešného večera sa ich vzťah obráti o tristošesťdesiat stupňov.


Poznámka autorky: Ahojte 🙂 tak mám tu pre vás novú poviedku, takú menšiu vec, čo som písala na odreagovanie 🙂 Tak snáď  sa bude páčiť 🙂
Love YA! Beatrix Pinekely ;P

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *