Our Complicated Stories Part 9

Our Complicated Stories Part 9

Part 9 – Happy Ever After 2/2

*Svadobná noc – Niall & Anastasia*

„Niall, spomaľ!“ zakričala Anastasia. Niall ju niesol v náruči, ba nie niesol, ale s ňou doslova bežal. Navyše nechápala, že ju ešte vládze. Veď ju preniesol už cez vchodové dvere hotela, potom cez dvere výťahu a celý čas ju nepoložil na zem. Niall sa však netváril, že by ho nejako zmáhala jej váha. Kráčal hotelovou chodbou s Anas v náručí smerom k ich svadobnému apartmánu. Pred nimi potichu kráčal poslíček s ich kuframi. Odomkol im apartmán, vniesol im dnu kufre, položil na stolík kartu na odomknutie a náhradný kľúč a vyšiel z izby skôr, ako oni k nej dokráčali.

Niall s velikánskym úsmevom na perách prekročil prah s Anas na rukách.

„Už ma môžeš pustiť,“ zaprotestovala Anas.

„Nope! Ešte dvere spálne,“ zaškeril sa Niall a hneď sa k nim pustil. Anastasia len pretočila očami nad jeho detailným správaním. Až keď prekročil prah spálne, až vtedy ju pomaly položil na zem. Hneď na to si ju však pritiahol k sebe a venoval jej horúci bozk.

„Strašne ťa milujem, zlatko. Strašne ťa chcem,“ zachraptel jej do ucha. Anas sa zasmiala. Mesiac bez sexu, ktorý museli obaja dodržať pred uzavretím manželstva bol pre Nialla utrpením a už sa nevedel dočkať, kedy už budú byť znova spolu aj týmto spôsobom.

Pomaly jej začal vyzliekať šaty a každé odhalené miestečko obdaroval bozkom. Hoci po nej nesmierne túžil, chcel, aby táto noc bola pre oboch magická a nežná. Táto noc mala byť o láske, nie o sexe a to si on zaumienil dodržať.

„Zlatko…Chcem… ti… niečo…“ snažila sa zo seba dostať Anastasia.

„Pššššt, teraz nič nehovor, zlatko. Teraz len nech hovoria naše telá,“ pošepol jej pri uchu, „teraz sme tu len mi dvaja.“

„Traja,“ šepla Anas, aby ho opravila. Niall sa nechápavo odtiahol a obzrel po miestnosti.

„Ale veď tu nik iný nie je,“ povedal zmätene. Anas k nemu pristúpila bližšie a vzala jeho ruku do svojej.

„Tu nie, ale tu áno,“ usmiala sa a položila Niallovu ruku na svoje bruško. Niallovi sa úsmev rozšíril od ucha k uchu.

„Milujem ťa… Milujem ťa… Milujem ťa,“ zašepkal, než ich pery znova spojil v bozku a položil Anastasiu opatrne na posteľ…

*Svadobná noc – Harry & Afanasia*

Afanasia bola nervózna. Od ten noci, čo jej doprial prvý orgazmus prebehlo veľa času, no on sa jej od vtedy ani raz nedotkol. Nie znovu tým spôsobom. Aj po tých rokoch, čo boli spolu, bola stále panna a Harry bol až príliš vzorný priateľ. Koľkokrát sa ho pokúšala zviesť, koľko krát sa pred ním zjavila vo všelijakých prádielkach, či sexy úboroch, no nič nezaberalo. Alebo lepšie povedané, zaberalo, ale len z polovice. Aj keď obaja vedeli, že Harry je vzrušený, Harry sa vždy ovládol a nikdy nedovolil, aby ich bozky, či nežné dotyky prekročili tú pomyselnú tenkú hranicu.

Harry to všetko robil len a len z jediného dôvodu. Chcel jej dokázať svoju lásku aj ináč, ako sexom a chcel, aby to bola práve svadobná noc, ktorá bude ich prvá.

Keby mu niekto pre pár rokmi povedal, že sa vzdá sexu na pár rokov, len aby urobil ženu šťastnou inými spôsobmi, ako len v posteli, zrejme by sa mu vysmial do tváre. Teraz však veľmi dobre vedel, prečo to urobil. Prečo robil to všetko. Len z jediného dôvodu.

Kvôli Afanasii.

Áno, len kvôli nej a kvôli jej krásnemu úsmevu, ktorý ho dostával do kolien.

Pozoroval ju, kým pokojne spala tisícky kilometrov nad morom. Už onedlho mali pristáť na slnečnej Floride. Pilot ich súkromného lietadla už hlásil, že sa majú pripútať, lebo pristávajú. Harry sa pousmial. Sám Afu pripútal bez toho, aby ju zobudil. Len čo pristali, chcel ju zobudiť, no nemal na to srdce. Opatrne ju nadvihol zo sedadla do svojej náruče a vyniesol ju z lietadla. Pri lietadle už na nich čakala limuzína, do ktorej ju opatrne uložil a nasadol k nej.

Asi v polovici cesty sa Afa začala prebúdzať zo svojho spánku. Len čo otvorila oči, najprv sa zľakla, lebo absolútne netušila, kde sa nachádza. Harry sa musel zasmiať nad tým, ako sa strhla.

„Pokojne, si v limuzíne,“ pošepol a venoval jej bozk na čelo. Afa sa upokojila. Kým počula a videla jeho, bola si absolútne istá, že je v bezpečí.

„Ty si ma vyniesol z lietadla?“ spýtala sa.

„Samozrejme. Koniec koncov, aj tam boli dvere, čiže aj prah,“ mykol Harry plecami. Afa sa musela zasmiať. Smiech sa jej ale zasekol v hrdle, keď zastali pred obrovskou prepychovou vilou.

„Sľúbil si, že nebudeš vyhadzovať peniaze za drahé vily,“ napomenula ho Afa.

„Pššššt, dnes žiadne výčitky,“ pošepol jej Harry do ucha tak, že Afe z toho naskočili zimomriavky. Na to ju  pobozkal na miesto za uchom a Afou prešla vlna vzrušenia.

Najradšej by sa na neho hneď vrhla. Len matne si uvedomovala prítomnosť šoféra, jediná vec na ktorú sa sústredila bol Harry. Preto až nadskočila ľakom, keď sa dvere vedľa nej  otvorili. Harry sa nad tým zasmial.

„Prepáčte madam. Nechcel som vás vystrašiť,“ ospravedlnil sa jej šofér a podával jej ruku, aby jej pomohol vystúpiť. Afa jemne očervenela a Harry sa ešte viac rozosmial.

„Neznášam ťa,“ sykla na neho urazene.

„To nie je pravda, zlatko. Ináč by si mi pri oltári povedala nie,“ uškrnul sa.

„Ešte stále sa môžeme rozviesť,“ upozornila ho. Nič nepovedal, len vystúpil z auta. Afa sa za ním zmätene dívala. Žeby sa urazil? Aj ona vystúpila z auta a kráčala za Harrym. Šofér medzi tým povynášal veci  z kufra do predsiene.

„Ďakujem, Pedro,“ usmial sa na neho Harry a strčil mu do ruky pár bankoviek. Pedro sa neho vďačne usmial a odišiel.  Teraz stali pred vchodovými dverami úplne samy.

„A k tomu rozvodu… Uvidíme, či sa aj po tom čo sa stane o pár minút budeš chcieť dať rozviesť,“ zašepkal jej do ucha. Pritiahol si ju čo najviac k sebe, vášnivo ju pobozkal a jeho ruky jemne stláčali jej pozadie. Afa sa nestačila spamätať, už ju držal v náručí a prechádzal s ňou cez prah domu. Zalievala ju horúčava z toho, ako sa k nej správal. Bol to úplne iný Harry, ako za tie roky čo boli spolu. Toto bol ten Harry, ktorého tak strašne túžila prebudiť už dávno. Ten ktorý jej dopraje rozkoš, o akej sa jej nesnívalo ani v najdivokejších snoch.

„Harry, ja…“

„Už stačilo slov láska. Teraz budú hovoriť len naše telá,“ pošepol jej. Zmyselnosť jeho hlasu ju privádzala do tranzu. Nedokázala sa sústrediť na nič, len na blízkosť jeho pier a na jeho zelené oči, ktoré vyžarovali lásku, no momentálne aj kopu iných vecí, ktoré ona ešte nepoznala, no mala pocit, že o chvíľku ich spozná.

Ich pery znova splynuli v jedno. Afu zaplavilo nevýslovné potešenie. Už pred tým v nej jeho bozky vyvolávali triašku, no ten pocit sa nedal porovnať s tým, čo prežívala práve teraz. Jeho jazyk láskal kontúry úst. Bozkával ju tak zmyselne až sa triasla od rozkoše.  Zdalo sa jej, že je v izbe čoraz teplejšie. Šaty jej zrazu nevýslovne vadili a najradšej by ich zo seba hneď strhla.

Harry akoby jej čítal myšlienky. Jeho prsty sa pomaly presunuli na zapínanie šiat a pomaly zips zosúvali dole. Pohyb jeho prstov po jej chrbte ju príjemne mrazil, no zároveň rozhorúčoval. Omámene sa pritisla ešte viac k Harrymu. Mala pocit, že celá horí a vnútri akoby sa roztápala.  Harry sa jemne odtiahol. Vzápätí jej z ramien pomaly stiahol šaty a nechal ich spadnúť na zem. Donútil ju otočiť sa a namieril ju presne oproti zrkadlu. Postavil sa za ňu a jeho ruky pomaly začali blúdiť po jej tele.

„Už si len moja. Navždy len moja,“ zašepkal jej do ucha dívajúc sa na jej tvár v zrkadle. Afa mala pocit, že sa zblázni. Jeho dych za jej uchom ju pomaly ale isto dostával do tranzu a to, že v zrkadle videla každý jeden Harryho pohyb ten pocit ešte zintenzívňoval. Len stála na mieste a sledovala Harryho ruky v zrkadle, zatiaľ čo on nimi behal po celom jej tele. Jeho ruky na chvíľku zmizli, aby ju oslobodili od podprsenky. Potom jeho prsty pomaly skĺzli po jej bokoch zachytávajúc posledný kus oblečenia na jej tele.

Keď si Afa uvedomila, že je úplne nahá, zrazu zneistela, aj keď nechápala prečo. Na túto noc predsa čakala tak dlho. Teraz ju však prepadla akási úzkosť. Pokúsila sa rukami prekryť intímne miesta, no Harry ju zastavil.

„Zrazu sa hanbíš?“ pousmial sa Harry.

Odvrátila oči od zrkadla, aby sa nemusela dívať do Harryho očí v zrkadle. Vedela, že jej úzkosť je zbytočná, a nevedela, prečo ju zrazu cíti, no nevedela si pomôcť.

„Si prekrásna, zlatko. Tak krásna. Neskrývaj sa. Nie predo mnou,“ pošepol jej.  Pomaly ju otočil k sebe. Nadvihol si ju do náruče a preniesol na posteľ. Sám sa vyzliekol, no ostal v boxerkách. Ľahol si k nej a znova začal skúmať jej telo. Tvár jej zasypal nežnými bozkami a odtiaľ sa pomaly posúval dole. Omámene sa vzopäla na posteli, keď jeho pery začali láskať jej bradavku. Veľmi dobre si pamätala na tú prvú noc, keď jej doprial takéto potešenie, no tá noc sa jej teraz zdala ničím oproti tomu, čo s ňou robil v tejto chvíli, a to vlastne ešte ani nič nerobil. Keď sa takto bezmocne cíti teraz, čo bude ďalej?

Jeho ruka zablúdila medzi jej stehná a mierne ich od seba odtiahol. Chvíľku ju tam dole len hladil, potom opatrne vošiel dnu jedným prstom. Začal nim jemne hýbať a na chvíľu prestal láskať  jej bradavky, aby mohol sledovať Afin výraz tváre. Keď sa uistil, že to Afe nie je nepríjemné, sám pre seba sa usmial a znovu začal láskať jej bradavky.

Afa rozmýšľala, či môže byť ešte niečo viac úžasné, ako to, čo s ňou práve teraz robí. Veď už teraz je na vrchole blaha, tak čo bude ďalej. Bola si istá, že mu to bude musieť oplatiť, ale netušila ako. Teda, niečo tušila, niekoľkokrát si bola za Anas po radu, no teraz sa jej všetky tie rady zdali nedostatočné.

Harry pridal druhý prst a Afa v tom momente prestala rozmýšľať, iba sa oddávala rozkoši, od ktorej nebolo úniku.

Vlastne ani  uniknúť nechcela. Dvoma prstami ju privádzal do šialenstva. Z hrdla jej vychádzali stony, ktoré nedokázala potlačiť a pästiach pevne zvierala prikrývku. Pridal tretí prst a to už nevydržala.

Izba sa s ňou krútila, celým telom jej prúdila opojná slasť. Vzpínala sa na posteli, akoby jej nestačilo. Stehná stískala k sebe najviac, ako len dokázala.

Napokon s povzdychom klesla na vankúš. S úsmevom sa vznášala na vlnách extázy.

Dvihol sa s päť k nej a prisal sa na jej pery. Afe sa zdalo, akoby ju tými nežnými bozkami na niečo pripravoval a bola si istá, že teraz to príde.

Harry si však ľahol nižšie na matrac a jej nohy si preložil cez plecia. Afa na neho nechápavo hľadela.

„Ešte nie, zlatko. Ešte sa s tebou pohrám. Neboj, bude sa ti to páčiť,“ usmial sa a Afe v tom momente došlo čo chce robiť. Keď sa jeho ústa dotkli jej najcitlivejšieho miesto, zhlboka sa nadýchla a hodila sa späť do vankúšov.

Povedal jej, že sa s ňou ešte pohrá a naozaj. Hral sa s ňou. Ovládal ju ako bábiku. Sľúbil jej, že sa jej to bude páčiť a neklamal. Spaľovala ju divá túžba a on ju svojimi dotykmi zbavoval posledných zvyškov nevinnosti.

Prstami mu vošla do vlasov a pritisla si ho viac k sebe. Chcela viac. Chcela všetko. Chcela rozkoš.  Chcela jeho.

Posledný hlboký bozk tam dolu ju vyniesol do nebeských výšok. Harry ju však naďalej jemne pusinkoval a tým jej rozkoš stále viac predlžoval. Keď sa napokon odtiahol, ostala bez dychu. Ležala na posteli ochabnutá, uvoľnená, vyčerpaná, no nesmierne šťastná.

„Unavená?“ spýtal sa a jemne sa nad ňu sklonil.

„Áno… Nie… Neviem,“ šepla, sama netušila, čo jej vlastne je. Harry sa pousmial a prisal sa na jej pery. Bozkával ju, akoby sa jej snáď nevedel nabažiť. Akoby mala čochvíľa odísť, lenže ona sa nikam nechystala. Byť bez neho jej pripadalo ako nočná mora.  Teraz ho však chcela uspokojiť. Na jeho bozky reagovala vášnivo, bozkávala ho z posledných zvyškov síl, čo jej zostali. Spôsobil jej neopísateľnú slasť a zaslúžil si rovnakú. Rozdávala mu rovnaké dotyky, ako on pred tým jej a tešilo ju, ako na ne reagoval.

Jemne jej znova roztiahol nohy a bez okolkov sa vnoril dnu, aj keď len tak hlboko, ako mu to jej telo dovoľovalo. Znehybnel a oprel sa o lakte. Začal ju nežne bozkávať. Znova do nej vnikol, no o trochu hlbšie. Vykríkla od bolesti, neschopná premýšľať, či dýchať, pokúšajúc sa zvyknúť si na neho.

Harry je do ucha šepkal nežnôstky, ktoré ju neuveriteľne upokojovali, no zároveň aj rozhorúčovali a srdce jej od nich roztĺklo ako zvon. Keď sa znova pohol, už necítila bolesť,  práve naopak.

Slastné zakňučanie opustilo jej pery skôr, ako ho stihla zastaviť. Ďalší vzdych však už pohltili Harryho pery. Nechápala, ako sa Harry dokáže sústrediť ešte aj na toto. Takmer prišla o rozum, jej telo sa zmietalo vo vášnivom zápale. Roztriasla sa a zišlo jej na um, či azda od toľkých vnemov a neuspokojenej túžby ozaj nezošalie. Tak veľmi potrebovala dosiahnuť vyvrcholenie, až jej bolo takmer do plaču.

Harry akoby pochopil, po čom túži. Chytil ju za zadok, jemne ju nadvihol a vnikol do nej až na doraz.

Zaklonila hlavu a vzlykla. Svet sa jej rozpadol na kúsky, zaplavila ju temnota, vrhala sa do víru extázy. Rozochvená zaryla nechty do širokých ramien svojho milenca, akoby sa bála, že je to len sen a ten dotyčný sa čochvíľa vyparí.

Len ten malý, skoro nepatrný pohyb stačil Harrymu na to, aby sa aj on s priškrteným zasyčaním vzniesol do výšin. Ešte skôr, ako jeho telo úplne ochablo, rýchlo sa pretočil na chrbát a Anas stiahol na seba.

Omámená ležala na jeho tele s hlavou na jeho hrudi načúvajúc splašenému tlkotu jeho srdca, ktoré úplne identicky kopírovalo tlkot toho jej. Po chvíľke na sebe zacítila pohľad. Zdvihla hlavu, aby sa mohla dívať do tých krásnych zelených očí. Chvíľku sa na seba len bez slov dívali. Bez slov, ale zato so všetko láskou, ktorú v sebe obaja mali.

„Milujem ťa,“ šepli naraz. Obaja sa na tom zasmiali.

„Poriadne sa vyspi. Týchto pár týždňov budeš potrebovať veľa energie,“ šibalsky na ňu žmurkol. Anas sa do líc naliala červeň a sklopila zrak.

„Aj po dnešnej noci sa červenáš? S tým budeme musieť niečo spraviť,“ zasmial sa, „ale teraz už spinkaj, láska.“

Anas neodpovedala, len sa pohodlne uložila na matrac s hlavou na Harryho hrudi a zavrela oči. V polospánku cítila, ako sa nadvihol, no už nevládala otvoriť oči. Po chvíľke však pocítila jemnú látku, ktorá ju prikryla. Hneď na to upadla do hlbokého šťastného spánku.

Poznámka autorky: Tamtadadáááááám!!!!! Zazvonil znovec a rozprávke je koniec. Deviata, teda posledná časť Our Complicated Stories… Snáď sa vám páčilo a rovnako aj celý príbeh 🙂
Beatrix Pinekely 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *