Our Complicated Stories Part 5

Our Complicated Stories Part 5

Part 5 – I’ll save her!! For me… 2/4

O tri týždne neskôr – Paríž

„Tam je to,“ šepla Anas. Znepokojene a s miernym odporom sa dívala na veľkú budovu.

„Hneď ako sa dostaneš k Afanasii, volaj!“ povedal Niall.

„Ale nezabudni. Jediné miesto, kde nie sú kamery je kúpeľňa,“ pripomenula mi Anas.

„Fajn, rozumiem, viem. Nebojte sa, zmáknem to,“ povedal som a upokojujúco sa na Anas usmial. Bola bledá a vystrašená. Chápal som prečo. Toto miesto sa jej hnusilo. Bolo mi ľúto toho, čím si musela prejsť. Sebavedomo som vstúpil dnu do toho bordelu. Hneď ku mne pribehol taký silnejší muž a milo (no trošku falošne) sa na mňa usmial.

„Neklame ma azda zrak? Čím som si zaslúžil, že môj skromný dom služieb poctil návštevou sám Harry Styles?“ spýtal sa. Dom služieb? Ha ha ha… dobrý vtip.

„Hm… počul som, že máte dobré… služby,“ poznamenal som a žmurkol na neho.

„Len tie najlepšie, pán Styles, len tie najlepšie. Prosím, nasledujte ma, ukážem vám našu ponuku,“ povedal vľúdne, až priam s lišiackou prefíkanosťou. Nesnaž sa, jediné, čo ťa zaujíma sú peniaze, ktoré dostaneš, ty úbohý sviniar. Vyšli sme po schodoch na prvé poschodie.

„Porozhliadnite a vyberte si, pán Styles,“ povedal vľúdne. Chvíľu som skenoval očami miestnosť. Dievča, čo som hľadal, som však nenašiel.

„Žiadna z nich sa mi nepáči,“ poznamenal som zachmúrene.

„Smiem vedieť prečo?“ spýtal sa.

„Všetky sú na mňa príliš staré. To nemáte žiaden novší tovar? Samozrejme, priplatil by som,“ usmial som sa na neho.

„Nové dievčatá prišli len včera. Ešte neboli odskúšané. A sú ešte trochu hanblivé,“ povedal a poškriabal sa na hlave.

„Peniaze nie sú problém. Zaplatím koľko budete chcieť,“ zdôraznil som znova. Tomu mužovi zablyšťali oči.

„Musíte pochopiť, že tie dievčatá ešte nik nemal. Budete prvý, čo im ešte pridáva na cene. A tiež sme ich mali začať ponúkať až budúci týždeň…“ rozhovoril sa.

„Ušetrite ma detailov. Koľko?“ spýtal som sa.

„80 Eur na pol hodinu,“ odpovedal.

„Fajn. Chcem vidieť tie dievčatá,“ povedal som.

„Nech sa páči, nasledujte ma,“ povedal a znova sme vyšli o poschodie vyššie. Do troch minút nech sú všetky novicky v sále,“ rozkázal nejakej postaršej žene. Tá prikývla a niekam odišla. „Budete musieť chvíľu počkať. Určite chápete, že dievčatá na toto neboli pripravené. Ale nebude to dlho trvať. Nedáte si zatiaľ niečo na pitie?“ spýtal sa.

„Hm… nie, ďakujem,“ odpovedal som prv. Potom som si, ale uvedomil, že niečo by sa zišlo, „ale so sebou, keď už budem mať slečnu, by som si rád niečo vzal. Veď viete, keď je žena podnapitá, je povoľnejšia,“ žmurkol som na neho.

„Samozrejme, nechám vám priniesť to najlepšie šampanské,“ povedal a hneď kývol ďalšej postaršej dáme. Tá hneď zmizla a po chvíli sa objavila aj s chladeným šampanským.

„Dievčatá sú pripravené,“ povedala zas iná žena.

„Skvelé,“ zvolal a ponáhľal sa k veľkým dverám, ukazujúc mi, aby som ho nasledoval. Šiel som teda za ním. V strede miestnosti stálo šesť mladých dievčat. Ani jedna nevyzerala, že by mala viac ako dvadsať. Ba pochyboval som či vôbec majú osemnásť. Môj zrak sa zastavil na dievčati, čo stálo druhé zľava. Bola to ona. Bol som si istý. Vyzerala trošku inak, ako na fotke, čo mi Anas ukazovala, ale základné črty boli rovnaké. Bola krásna. Hnedé vlasy, padajúce na plecia, boli mierne zvlnené. Mala krásne výrazné hnedé oči. Trošku mi pripomínali Liamove oči, akurát boli trošku detskejšie a mali takú živšiu hnedú farbu. Postavu mala podobnú ako Anas aj črty tváre. Bolo vidieť, že sú rodina. Podišiel som k nej.

„Ako sa voláš?“ spýtal som sa jej. Vystrašene na mňa vzhliadla. Jej pery sa jemne triasli.

„Afanasia,“ šepla nakoniec. Bingo! Trafil som tú správnu.

„Chcem ju,“ povedal som, ukazujúc na Afanasiu. Cítil som Afanasiin vystrašený pohľad. Čo asi teraz prežíva. Určite veľký strach.

„Samozrejme, pane,“ odpovedal rýchlo.

„Nechcem byť rušený aspoň 4 hodiny!“ povedal som a dal mu 700 Eur. Jeho úsmev sa ešte viac rozšíril.

„Ako si želáte, pán Styles. Vaša izba je 8B,“ zalíškaval sa mi. Vzal som Afanasiu za ruku. Poslušne ma nasledovala. Vošli sme do izby. Hneď som si všimol kameru naproti nám, druhá by mala byť niekde nad nami.

„Myslím, že si najprv dáme spoločný kúpeľ,“ usmial som sa a potiahol Afanasiu do kúpeľne. Zavrel som za nami dvere, položil som tašku, čo som mal pri sebe a z vrecka vybral mobil.

„Sme v izbe 8B. Idem spustiť rebrík, čakajte na signál,“ povedal som Niallovi.

„Samozrejme, čakáme. Dúfam, že máš správne dievča,“ povedal Niall.

Keď som sa obzrel, zamrazilo ma. Afanasia v ruke držala malý vreckový nôž a mierila ho na mňa.

„Niall, daj mi k telefónu Anas,“ povedal som pokojne.

„Čo sa deje?“ spýtala sa Anas.

„Tvoja sesternica sa práve teraz rozhodla hrať sa na hrdinku a ohrozuje ma tu nožom. Teraz dám hlasný odposluch a porozprávaj sa s ňou, prosím,“ povedal som a zapol hlasný odposluch.

„Afanasia, zlatko, počúvaj ma, polož ten nôž,“ ozvala sa Anas.

„Anastasia?“ šepla roztrasene.

„Som to ja, zlatko, len polož ten nôž a prestaň sa brániť. Harry ti pomôže dostať sa odtiaľ, len mu dôveruj. Už ťa čakám vonku, no nemáme veľa času,“ hovorila Anas. Afanasia pomaly pustila nôž zo svojich rúk.

„Dobre,“ šepla.

„Super, takéto šoky som fakt nepotreboval. Predstav si tie titulky… Harry Styles zabitý vo francúzskom bordeli. Fakt super!“ mumlal som, kým som sa snažil z tašky vybrať rebrík. Upevnil som ho na okno a spustil ho z okna.

„Poď,“ povedal som jej. Bez slova prišla k oknu a preliezla von. Počkal som, kým zliezla aspoň časť rebríka a pobral sa za ňou. Tomu náfukovi spadne sánka! Afanasia vletela priamo do Anasinej náruče. Bola úplne vystrašená. Anas sa ju snažila upokojiť.

„Niall, daj mi tie tabletky. Myslím, že ich bude potrebovať,“ šepla Anas k Niallovi.

„Tu máš, zlatko,“ povedal Niall.

„Fajn. Afa, vezmi si toto. Bude ti lepšie, uvidíš,“ podala jej Anas tabletky na upokojenie. Afanasia len jemne prikývla a zapila tabletku vodou. Pomaly sa upokojovala.

„Poďme odtiaľto, než nás odhalia,“ poznamenal som. Niall prikývol a všetci sme nasadli do auta. Anas sedela vpredu s Niallom. Afanasiu sme uložili dozadu do auta a ja som sedel vedľa nej. Po chvíľke však zaspala a skončila s hlavou na mojich kolenách. Bola strašne krásna, keď spala. Pár hnedých prameňov vlasov jej padalo do tváre. Vzal som ich a zastrčil jej ich za ucho. Mala taký nevinný výraz v tvári.

„Liam, máme ju. Nech pripravia lietadlo. Do pol hodiny sme tam,“ povedal Niall do mobilu, hneď na to, zložil. Anas s Niallom mali celý čas ruky prepletené na jej kolene, len občas, keď Niall preraďoval rýchlosť sa pustili a hneď na to sa znova držali. Zrazu som túžil to isté urobiť s Afanasiou, spiacou na mojich kolenách. Čo sa to so mnou deje?

Asi o pol hodinu sme naozaj boli na letisku. Afanasia ešte stále spala na mojich kolenách.

„Mali by sme ju zobudiť,“ povedala Anas.

„Netreba! Ja ju odnesiem. Bola z toho vystresovaná, musí si oddýchnuť,“ povedal som. Niall sa na mňa divne zazubil, Anas len prikývla. Vzal som ju do náručia a všetci sme nastúpili do lietadla. Uložil som ju na pár sedadiel vedľa seba tak, aby ležala. Z jednej zo skriniek som vytiahol deku a vankúš. Prikryl som ju a pod hlavu jej položil vankúš.

„Anas? Môžem s tebou hovoriť?“ spýtal som sa.

„Hm… Jasne,“ povedala. Odišli sme na bok od ostatných.

„Ja… asi som sa zaľúbil do Afanasie,“ pošepol som.

„To mi bolo jasné, už keď som vás pozorovala v aute,“ pousmiala sa.

„Ja viem, že sme ti ublížili a pochopím, ak nebudeš chcieť, aby som sa s ňou vídal,“ povedal som.

„Ale no tak. Ak Afa bude chcieť byť s tebou, rovnako ako ty s ňou, nemám s tým problém. Ale ak jej zlomíš srdce, spoznáš silu mojej pravačky,“ upozornila ma.

„Neboj sa,“ povedal som a Anas sa vrátila k Afanasii. Ja som si sadol na gauč a z diaľky ju pozoroval. Anas chvíľu bola pri nej, potom ju ale Niall odtiahol preč, že si má tiež oddýchnuť. Ja som sa nepohol z miesta, stále ju hypnotizujúc.

„No tak, Harry, čo je to s tebou? Takto sa necháš zložiť dievčaťom. Keby aspoň niečo robila, ale ona len spí. Zložilo ťa spiace dievča!“ kričalo moje podvedomie.

„Keď ona je taká krásna,“ šepol som sám pre seba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *