Never more than FRENEMIES [But in love…] PROLÓG

Never more than FRENEMIES [But in love…] PROLÓG

Prológ

 

„Noah! Mám pre teba prvého klienta,“ oznámila mi šéfka.

„Už?“ spýtala som sa udivene. Veď som ešte len včera podpísala zmluvu. Myslela som, že bude trvať nejaký čas, kým mi nejakého klienta nájdu.

„Áno, potrebujeme novú a neokukanú tvár,“ vysvetlila mi.

„A o koho ide?“ spýtala som sa.

„Dozvieš sa na mieste,“ povedala mi, „myslím, že budeš nadšená!“

Tak to som zvedavá! pomyslela som si. Nič iné nečakám od tak blbého upršaného dňa ako nejaké ďalšie prekvapenie.

Taxíkom sme šli skoro cez polovicu Londýna. Nakoniec sme zastali pred budovou SYCO MUSIC. Takže nejaký spevák. Vošli sme do kancelárie, do ktorej nás na vrátnici poslali a mňa zamrazilo. Asi by som mala vysvetliť, čo je to vlastne za prácu. Známe osobnosti sú síce známe, ale väčšinou aj samé. A preto existujeme my. Malá ale zato prestížna spoločnosť dohadzujúca osamelým hviezdičkám partnerky. Nie sme žiadna zoznamka. Skôr ide o fake vzťahy na krátku dobu. Niektoré sa však vymknú kontrole.

A prečo ma vlastne zamrazilo? Osoba, ktorá tu sedela už mala jednu takúto partnerku. Bohužiaľ, jeho prípad je známy v celej agentúre. Tá fake priateľka sa zbláznila. Na fake vzťah boli spolu strašne dlho, skoro tri roky. Ona nezniesla nenávisť od niektorým fanúšičok. Eleanor Calder. A ja mám byť jej náhrada? Ja mám chodiť s Louisom Tomlinsonom? Prepáčte, ale blééééééé!!!!! Louis sa otočil a pozrel sa na mňa.

„Ty???“ zhíkol.

„Takže máme správne informácie, poznáte sa,“ usmial sa spokojne muž sediaci za stolom. Vzápätí sa ale postavil a podišiel k nám.

„Paul Higgins, teší ma,“ usmial sa a podal mi ruku.

„Noah Bright Pray, aj mňa teší,“ predstavila som sa.

„Sadnite si,“ ukázal na stoličku vedľa Louisa. S istou dávkou sebazaprenia som si sadla vedľa toho debila.

„Takže ty si Louisova známa už od mala?“ spýtal sa ma Paul.

„Áno,“ bohužiaľ… dodala som v duchu.

„Tak to je ideálne,“ povedal Paul.

„Paul, toto mi už znova nerob. Prosím,“ zakňučal Louis. Pretočila som očami. Ešte aj teraz sa správa ako decko.

„Dobre vieš, že keby som nemusel, nerobím to! Dostal som to príkazom a príde mi vhodnejšie, aby sa na tvoju priateľku hral niekto tebe známy, ako znova niekoho o kom nebudeš nič vedieť a potom sa to znova zamotá,“ povedal Paul.

„Myslíš si, že pomôže toto? Polovica Directioneriek si ju obľúbi a polovica ju bude nenávidieť, tak ako nenávideli Eleanor! Budú jej strpčovať život nenávistnými správami a napokon sa z toho zrúti rovnako ako El. To nemôžete aspoň raz nechať výber životnej partnerky, podotýkam mojej životnej partnerky na mňa?“ vzkypel Louis.

„Je potrebné eliminovať Larryho!“ protirečil mu Paul.

„Lenže fake vzťahmi to nedosiahneme! Ľudia si všimnú, že nie som naozaj šťastný, že nie som zamilovaný. A ani Noah nevie tak dobre hrať!“ protestoval Louis. To sa ma troška dotklo. Som celkom dobrá herečka, ale Louisa som chápala. Ak bude lietať medzi fake vzťahmi, nikdy nenájde tú pravú! Ale kto mu môže zato, že je taký sukničkár, ha?

„Tiež si nemyslím, že je to dobrý nápad! Rozhodne sa nemienim hrať na priateľku tohto individua!“ sykla som.

„Nápodobne!“ sykol Louis.

„Niečo mi ušlo?“ spýtal sa Paul a nechápavo sa poškrabal po hlave.

„Povedala som, že sa poznáme, nie že spolu vychádzame, alebo že sme nebodaj, FUJ, priatelia!“ objasnila som.

„Skôr nepriatelia,“ povedal Louis.

„Prvýkrát v živote s tebou musím súhlasiť a je to zvláštny pocit! AU! Bolí to!“ povedala som.

„Nápodobne, Brightová!“ sykol Louis otrávene.

„A dosť! Toto nebol pre ani jedného z vás návrh. To bolo len objasnenie situácie, v ktorej sa nachádzate. Proste od dnes spolu chodíte a basta!“ zvolal Paul, až nás oboch zamrazilo.

Poznámka autorky: Hojki!!! 🙂 Nový príbeh tentokrát s Louisom 🙂 Dúfam, že si ho obľúbite tak veľmi, ako som si ho obľúbila ja… 🙂 Dopredu upozorňujem, že neberte ako urážku slová použité na Eleanor. Ja osobne ju zbožňujem a nič proti nej nemám, jednoducho sa mi to ale takto hodilo do príbehu… Taktiež dobre viem, že Zayn nie je súčasťou skupiny, príbeh sa ale odohráva oveľa skôr, keď ešte v skupine bol, preto v príbehu je…. Ak tu budú nejaké hádavé komentáre, budem ich mazať 😉
Love Ya!! Beatrix Pinekely 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *