Never more than FRENEMIES [But in love…] Part 9

Never more than FRENEMIES [But in love…] Part 9

Part 9 – #LouahKillHazza

 

Pohľad Bella

„Nany Kate! Nany Kate!“ rozbehla som sa za ňou, keď som ju zbadala.

„Ach, zlatko, čo sa deje,“ usmiala sa a čupla si predo mňa.

„Píde dnes mama?“ spýtala som sa. Veľmi mi chýbala.

„Áno, určite príde. O tom sa nemusíš báť. Mamka by ťa nikdy nenechala samu,“ povedala mi nany Kate.

„Ale teaz je peč,“ posťažovala som si.

„Niečo ti prezradím, ale nesmieš to nikomu povedať… Ani mamke. Bude to len naše tajomstvo, dobre?“ usmiala sa nany Kate.

„Tajomstvo,“ prikývla som.

„Vieš, tvoja mamka teraz pracuje s tvojim ockom. Ešte mu o tebe nepovedala, takže tvoj ocka stále nevie, že ťa má, no čoskoro sa to zmení,“ povedala Kate.

„Ona je s ockom?“ spýtala som sa nadšene.

„Áno, je s ockom. A vravím ti, že do tvojich štvrtých narodenín už budete všetci traja spolu. Tým som si absolútne istá,“ povedala a vzápätí si priložila prst na ústa. S úsmevom som prikývla. Ja, mamka a ocko budeme spolu! Už čoskoro…

Pohľad Noah

„Noah,“ zobudil ma Louisov hlas. Rozospalo som otvorila oči a zistila som, že som sa v spánku na neho dosť natisla.

„Och, prepáč,“ zašepkala som a odtiahla som sa.

„To je v poriadku,“ jemne sa usmial. Díval sa mi do očí a hypnotizoval ma nimi. Videla som, ako sa naše hlavy približovali k sebe. Môjbože, on ma pobozká! Strnula som na mieste a čakala, kým sa Louis dostane až k mojim perám. Už bol len pár milimetrov od mojich pier, keď dolu niečo buchlo a obaja sme ľakom nadskočili. V tej chvíli som sa prebrala, vyštverala som sa z postele a zmizla v kúpeľni. Rýchlo som si opláchla tvár a zadívala sa do zrkadla. Čo to malo znamenať? Prečo sa ma snažil pobozkať? Prečo som sa nebránila? Asi preto, že jeho pery vždy chutili tak úžasne… NOAH! Spamätaj sa. Nepadni znova do pasce, nenechaj ho sa s tebou znova hrať! Nedovoľ, aby si ťa znova omotal okolo prsta! Mračila som sa sama na seba! Prečo som dovolila, aby ma pobozkal? Nakoniec to neurobil, ale čo ak by to urobil? Dobre, viem, že s El boli viac ako len priatelia. Priatelia s výhodami, povedala by som. Čaká to snáď aj odo mňa? Ja nechcem byť jeho súkromná šľapka. Raz ma dostal, viac už mu to nedovolím. Ešte stále ho miluješ, priznaj si to, dievča! Kričalo moje podvedomie a ja som mu musela dať za pravdu. Milujem ho, stále som ho milovala a stále budem. No už mu neverím. Vtedy ma zranil. Odmietol ma, môj list zahodil bez prečítania. Vtedy sa rozhodol o nás nič nevedieť. Bolo mu jedno, čo je so mnou, radšej veril tomu, čo mu povedali ostatní. Nedovolím mu znova vstúpiť do môjho života. A už vôbec ho nevpustím, do života Belly. Budem len dúfať, že toto skončí skoro.

Pohľad Louis

Skoro som ju pobozkal! Čo sa to so mnou preboha deje? Som blázon. Kým ja som sa tešil ako malé dieťa, že ju znova uvidím, ona zdrhla s iným!

Flashback

„Som rada, že si doma, synček,“ usmiala sa mama.

„Aj ja som rád. Idem k Brightovcom. Ako sa má Noah? Dlho som ju nevidel,“ povedal som nadšene.

„Louis, zlatko, počkaj. Niečo by si mal vidieť,“ povedala mi mama.

„Čo sa deje?“ spýtal som sa.

„Noah tu nie je. Krátko potom, čo si ty odišiel zmizla. Ušla s nejakým chalanom. Vraj sa do neho až po uši buchla. Nechala Brigthovcom len list na rozlúčku. Odvtedy sme o nej nepočuli,“ povedala mama. Srdce mi prestalo biť. Nie, to nemôže byť pravda. Ona… Ona ma predsa ľúbi. A ja ju tiež…

Koniec Flashbacku

Bože, aký som bol naivný. Keď som ju zbadal vtedy v kancelárii, nevedel som, ako reagovať. Nakoniec sa však prejavila zlosť. A dobre som urobil. To ako sa ku mne správa, je jasné, že ona moje city neopätovala a ani teraz neopätuje. Čo som jej kedy spravil, že sa tak ku mne správa. To ma až tak nenávidí? To jej až tak prekážam?

Nie, už ju neľúbim. Ona sama vo mne zabila city k nej, keď ma opustila. Chcel som byť s ňou. Naozaj som k nej niečo cítil a čo ona? Ušla s prvým, čo jej prišiel do cesty. Čo mal on, čo som nemal ja?

Načo sa vôbec kvôli tomu trápim? Noah je minulosť! Nechcem o nej nič vedieť. Nezaujíma ma. Čo najskôr prídem na to, ako vycúvať z tej nezmyselnej zmluvy. Prídem na niečo, čo ma jej rýchlo zbaví. Donútim ju spraviť nejakú chybu a potom manažment sám zistí, že nie je pre mňa vhodná ani ako fake girlfriend. Tak to bude najlepšie…

Zazvonil mi mobil.

„Čo je Paul?“ spýtal som sa.

„To s tým tweetom bolo geniálne. Blahoželám. Síce trošku skoro, ale nevadí. Aspoň si budú ľudia myslieť, že je to medzi vami vážne,“ vytešoval sa Paul.

„O čom to preboha hovoríš?“ spýtal som sa nechápavo.

„Čekni twitter, potom sa ozvi,“ povedal Paul a zložil. Čože?

Prihlásil som sa na twitter a hneď na mňa vybafla fotka, ako je na mňa Noah natlačená a obaja spíme. Samozrejme, postol to Hazz, kto iný?

„Harry!“ zvrieskol som na celý dom.

„Ááááááááááá!“ ozvalo sa zdola, vzápätí tresli vchodové dvere.

„Čo sa stalo?“ spýtala sa Noah.

„Styles sa stal,“ povedal som a podal jej mobil.

„#LouahKillHazza, hej? Čo tak sa držať toho trendu?“ spýtala sa s úškrnom.

„Vyhlasujem dočasný mier, máme spoločného nepriateľa,“ zasmial som sa.

„Prijímam,“ zasmiala sa Noah.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *