Nenávisť je vždy len prezlečena láska ♥ Part 20 ♥

Nenávisť je vždy len prezlečena láska ♥ Part 20 ♥

♥Part 20 ♥ Baby Directioners ♥

Caroline:

„Chlapček je vonku,“ povedal doktor. Spolu s ním sa sálou ozval detský plač. Bola som šťasná. Konečne je to za mnou.

„Môžem ho vidieť?“ spýtala som sa.

„Neskôr. Musíme pokračovať. Ešte druhé bábo a potom placenta,“ povedal lekár.

„Čože?!?!?!“ spýtala som sa. S Harrym sme na neho zízali s otvorenými ústami.

„Vy ste nevedli, že čakáte dvojičky?“ spýtal sa doktor. Konečne mi to doplo. Tlkot dvoch sŕdc. Tolkot dvoch sŕdc dvoch bábätiek. Bože môj! S Harrym sme sa na seba prekvapene pozreli. Louis a Zayn, ktorý tu doteraz okolo nás pobehovali s kamerou a foťákom, tiež zarazene zastali. Harry ma pobozkal na čelo. Po chvíli sa sálou znova ozýval detský plač.

„A dievčatko,“ povedal lekár. Bola som unavená, no šťastná. Harry tiež. Po chvíli bola von aj placenta. Odviezli ma späť na izbu. Od únavy som zaspala.

Zobudila som sa na detský plač. Na posteli vedľa mňa sedel Harry. Na rukách mal malého Harryho. Ten si spokojne ležkal a zvedavo sa obzeral okolo. Liam stál vedľa neho a držal malú Caroline. Tá kričala ako o život.

„To je pravá directionerka,“ usmiala som sa. Harry pochopil moju narážku a tiež sa rozosmial, „daj mi ju,“ poprosila som Liama. Bez slova mi ju podal a malá sa do pár sekúnd utíšila.

„Hovorím. Pravá directionerka. Vidí Liama a kričí ako zmyslov zbavená,“ povedala som. Liam sa začervenal a chalani sa rozosmiali.

„Potrebujeme aj plienkových fanúšikov,“ povedal Zayn.

„Ale s čistými plienkami,“ povedal Harry a zaksichtil sa. Zasmiala som sa.

„Ukáž mi ho,“ povedala som a podala som Caroline Niallovi, ktorý na mňa už hodnú chvíľu robil psie oči. Chalani mu ju zrejme nechceli dovoliť vziať do náručia. Len čo si ju vzal, Caroline sa na neho zadívala svojimi čokoládovými očkami a potom sa znova rozkričala na celu miestnosť. Rozosmiali sme sa. Vzala som si od Harryho malého Harryho. Mal pravdu. Jeho plienky rozhodne neboli čisté. Rýchlo som ho prebalila. Harry sa tiež rozkričal, keďže Caroline sa nechcela utíšiť.

„Ešte bubny, nejaká tá gitara a môžeme prejsť na metal,.“ zasmial sa Louis. Harryho som si položila na jednu ruku a vzala som od Nialla Caroline. Tá sa v momente utíšila. Harry, keď videl, že Caroline prestala kričať, tak prestal tiež.

„To sú moje zlatíčka,“ povedala som. Do izby vošla sestrička.

„Tak páni. Mohli by ste opustiť izbu, je čas na krmenie,“ povedala. Chalani začali protestovať.

„No ták! Počuli ste. Von!“ povedal Harry. S nevôľou odišli.

„Aj ty, Harry,“ povedala som zo smiechom. Zatváril sa smutne, ale odišiel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *