Milovanie v daždi

Milovanie v daždi

Milovanie v daždi

„Nudím sa,“ zakňučala znudene Shy.
„Tak poďme niečo robiť. Čo by si chcela?“ spýtal sa Liam.
„Ísť von,“ šepla Shy. Pršalo už niekoľko dní vkuse a jej už liezlo na nervy sedieť vnútri.
„Ale veď tam leje ako z krhly,“ protirečil jej Liam.
„No a čo,“ zasmiala sa Shy bezstarostne.
„Tak poďme,“ povedal Liam a potiahol ju za ruku. Cez dvere v kuchyni vyšli na terasu. (pustite si toto: http://www.rainymood.com)
„A čo teraz?“ spýtal sa Liam.
„Uvoľni sa!“ zakričala Shy a s radostným výkrikom sa rozbehla priamo do dažďa.
„Budeme chorí,“ zakričal za ňou Liam, „poďme radšej dnu.“
„Len, keď si ma chytíš,“ zakričala na neho Shy, užívajúc si kvapky vody, dopadajúce na jej telo. Liamovi sa na tvári objavil úškrn. Vzápätí si vyzul topánky a ponožky, a bosý sa rozbehol za ňou. Shy začala utekať. Naháňali sa po daždi ako dvaja blázni.
„Mám ťa,“ zasmial sa a vtiahol si ju do náruče. Shy sa usmiala. Liam ju pohladil po líci a zastrčil jej prameň mokrých vlasov za ucho. Hypnotizovali sa pohľadmi plnými lásky. Dážď im robil prekrásnu romantickú kulisu.
„Bozk v daždi. Tá najromantickejšia vec v romantických filmoch,“ šepla Shy nesmelo.
„Chceš si to skúsiť?“ spýtal sa jej Liam a znova ju pohladil po líci. Shy nesmelo prikývla. Liam sa usmial a nežne spojil ich pery. Pomalé nežné bozky pomaly naberali na intenzite a odlepili sa, až keď už nevládali dýchať. Znova sa hypnotizovali pohľadmi, obaja zovretí v tuhom objatí.
„Dokonalé,“ šepla Shy nesmelo a jej líca nabrali trošku červenej farby. Liam sa usmial a znovu ju pobozkal. Miloval, keď sa červenala. Bola vtedy ešte krajšia.
„Si to najúžasnejšie, čo na svete mám, Shy. Milujem ťa,“ pošepol, hľadiac jej do očí. Niekedy mal pocit, že sa v tých jej nádherných očiach utopí. Zbožňoval ich. Zbožňoval ju celú, každý jeden detail jej tela. Každučké drobnučké miesto jej tela by najradšej vybozkával a nie raz. Aspoň milión ráz.
„Aj ja ťa milujem, Liam,“ zašepkala Shy, skoro nečujne. On to však počul a jeho úsmev sa ešte viac roztiahol po jeho tvári. Shy nachvíľu sklopila pohľad. Nad niečím premýšľala.
„Čo sa deje, Shy?“ spýtal sa Liam a nadvihol jej bradu, aby sa mu znova dívala do očí.
„Pomiluj ma, Liam. Tu a teraz. Prosím,“ šepla túžobne.
„Si si istá?“ spýtal sa Liam. Na túto chvíľu čakal, odkedy spolu začali chodiť. A to je už vyše roka. Netlačil však na ňu a aj keby sa rozhodla počkať až do svadby, čakal by. Kvôli nej by čakal aj storočia.
„Áno, Liam. Prosím,“ zašepkala znova. Liam neodpovedal, len jej znova venoval dlhý bozk.
Shy sa ten bozk zdal vášnivejší, ako tie, čo jej dával doteraz. S narastajúcou túžbou mu však bozky oplácala a čo viac, začala ho zbavovať už aj tak mokrého trička. Odpojili sa, aby mu tričko mohla pretiahnuť cez hlavu a on v tej istej sekunde pretiahol cez hlavu aj jej tričko. Jediným ťahom ju zbavil podprsenky a Shy nechápala, ako sa mu to tak rýchlo podarilo. Pomaly jej začal sťahovať vzorované legíny. Zrazu pred ním stála len v spodnom prádle, no bála sa dotknúť jeho nohavíc. Zatiaľ čo váhala, Liam očami skúmal jej prekrásne telo, po ktorom tiekli stovky kvapiek dažďa a on mal v tej chvíli chuť všetky ich z jej tela zlízať a zbozkávať. Shy sa nakoniec odhodlala a roztrasenými rukami siahla na pracku opasku Liamových nohavíc. Pokúsila sa rozopnúť opasok, no nešlo jej to. Jej tvárička sa zamračila a začala si hrýzť spodnú peru. Teraz vyzerala ako nahnevané dieťa, ktorému sa niečo nedarí. Liam sa zasmial a sám si opasok rozopol. Začal si rozopínať aj nohavice, no Shy ho buchla po ruke.
„Ja sama,“ zašepkala a pomaly mu sťahovala nohavice až k členkom. Liam z nich vystúpil a vzápätí sa zohol, a pozbieral všetko ich oblečenie. Poukladal ho vedľa seba a vytvoril tak provizórnu deku. Naznačil Shy, aby si ľahla. Shy poslúchla a pozorovala Liama, ako sa k nej pomaly skláňa. Opatrne ju zaľahol a začal ju znova bozkávať. Pritom pomaličky rukou blúdil po jej tele a skúmal ho. Páčilo sa mu, ako sa Shy pri jednotlivých dotykoch zachvela. Rukou zašiel do nohavičiek, ktoré mala ešte stále na sebe a jemne ju hladil po klitorise. Shy mu zavzdychala do úst a Liam sa usmial.
„Si si istá?“ spýtal sa znovu.
„Áno Liam,“ pošepla. Liam si nebol istý či to bola odpoveď alebo vzdych. Dlho však nad tým nerozmýšľal a začal jej sťahovať nohavičky dolu. Zbavil aj seba treniek a znova opatrne naľahol nad Shy. Opatrne do nej začal vstupovať. Jej tvár sa skrivila do bolestnej grimasy a Liam si nebol istý či kvapky na jej tvári sú slzy alebo kvapky dažďa. Keď už bol úplne v nej, čakal. Čakal na hocijaký signál, že sa môže začať pohybovať. Medzitým ju bozkával, snažiac sa tým utlmiť aspoň trošku tú bolesť. Keď sa Shy pohla panvou proti nemu, usúdil, že sa môže začať pohybovať. Ich telá sa o seba vášnivo treli. Kvapky, dopadajúce na ich telá, vyvolávali u oboch ešte väčšie vzrušenie a vášeň. Shy sa nedokázala sústrediť na nič, okrem Liamových prírazov a jeho bozkov, zasypávajúcich jej krk. Každým prírazom jej telo zalievala nová rozkoš a každý bozk ju ešte stupňoval.
S dlhým zastonaním Liamovho mena, dosiahla svoj vrchol a mala pocit, akoby sa jej telo práve roztrieštilo na milión kúskov. Bola si istá, že v tom istom momente opustil Liamove ústa vzdych jej mena. Liam náhle opustil jej telo a Shy sa zrazu cítila prázdna. Jediné, na čo teraz dokázala myslieť, bolo to, aké to bolo dokonalé a teraz nevedela prísť na to, prečo sa toho tak bála.
„Poďme dnu, lebo ešte prechladneme,“ zašepkal Liam a postavil sa. Keď si všimol, že Shy je myšlienkami niekde inde, zasmial sa a vydvihol si ju do náruče. Vošiel do domu a namieril si to priamo do kúpeľne. Vošiel do sprchového kúta a postavil Shy na nohy. Tá sa až teraz prebrala zo svojho snenia. Liam zavrel dvere na sprche a pustil na oboch teplú vodu. (dážď môžete vypnúť)
„Liam, toto je ako z dažďa pod odkvap!“ zasmiala sa.
„To je len na rýchle zahriatie,“ usmial sa a po krátkej chvíli znova sprchu vypol. Vyšli von a navzájom sa osušili.
„Liam?“ šepla nesmelo Shy.
„Áno, miláčik?“ spýtal sa s úsmevom.
„Vieš, ja…“ šepla zahanbene a líca jej znova sčerveneli.
„Nehanbi sa,“ povzbudil ju Liam.
„Ja… chcela by som to znova,“ pošepla a líca jej sčerveneli ešte viac. Liam sa len usmial a znovu ju nadvihol do náruče. Vykročil k ich veľkej posteli a položil Shy. Opatrne si nad ňu ľahol, tentokrát však chcel spraviť to, čo nestihol vonku. Začal ju bozkávať po celom tele. Nevynechal ani jedno jediné miestečko. Shy občas vzdychla, keď našiel nejaké to chúlostivejšie miestečko. Keď do nej Liam po druhý krát vnikol, Shy si bola istá, že na tomto bude závislá. Nevedela sa nabažiť toho úžasného pocitu.
„Liam?“ šepla nesmelo pomedzi vzdychy.
„Áno?“ spýtal sa a zadíval sa jej do očí.
„Môžem byť hore?“ spýtala sa nesmelo.
„Samozrejme, zlatko,“ zašepkal a pretočil ich. Shy sa zaprela rukami a Liamovu hruď. Liamove ruky sa presunuli na jej zadoček, aby jej pomohol nadvihovať sa a dosadať. Shy chvíľu rukami blúdila po Liamovej hrudi. Potom sa pomaly sklonila a začala Liama bozkávať na krku. Liam sa trochu zaprel nohami o posteľ a panvou začal prirážať proti nej. Shy sa cítila ako v siedmom nebi a vôbec jej nevadilo, že ich Liam pretočil späť tak, aby bol hore. Bola už na ceste do výšin, z ktorých čochvíľa spadne a roztriešti sa na kúsky. A o pár sekúnd sa to naozaj aj stalo.
„Liááááááááám,“ zakričala v pocite agónie a slasti, ktoré kolovali celým jej telom.
„SHY!“ dostal zo seba priškrtene Liam, keď tiež dosiahol svoj vrchol. Pretočil sa na druhú stranu postele a vtiahol si Shy do svojej náruče. Venoval jej dlhý bozk a oboch ich zakryl dekou.
„Liam?“ šepla Shy znova nesmelo.
„Áno?“ usmial sa Liam a pohladil ju po líci.
„Môže sa človek stať na tom závislý?“ spýtala sa.
„Na čom?“ spýtal sa Liam.
„No, na s… milovaní sa,“ šepla. Liam sa zasmial na tom, ako jej sčerveneli líca, keď chcela vysloviť slovo sex.
„Možno áno,“ odpovedal jej.
„S tebou by to bola pekná závislosť,“ šepla zamyslene. Liam sa usmial.
„Už som ti povedal, že ťa milujem?“ spýtal sa.
„Hm… dnes aspoň šesťkrát,“ zasmiala sa Shy.
„Milujem ťa,“ šepol Liam a nežne ju pobozkal.
„Siedmykrát,“ zasmiala sa Shy, „aj ja teba.“ Ešte viac sa schúlila v jeho náručí. Bola prekvapená, aká je zrazu unavená. Nechcelo sa je však s únavou bojovať. Venovala Liamovi malý bozk na hruď a nechala sa unášať snami. A Liam tiež.
Ráno sa Shy zobudila na to, že ju niečo dusí. Otvorila oči a rozkašľala sa. Hrdlo ju strašne pálilo a cítila, že má upchatý nos. Liam sa na jej kašeľ prebudil a ustarane sa na ňu díval.
„Ja som ti vravel, že budeme chorí,“ povedal starostlivo a svoju ruku položil na jej čelo, zisťujúc či nemá teplotu.
„Za ten včerajšok to stálo,“ povedala zachrípnuto Shy.
„Ani sa nehni z postele. Pôjdem ti spraviť čaj proti nachladnutiu,“ povedal Liam a namieril si to preč z izby. Shy s úsmevom pozorovala jeho nahé telo, až kým nezmizol za dverami.
„Som zvedavá, ako ma v tej posteli udržíš,“ podpichla ho, keď sa vrátil späť do izby aj so šálkou čaju.
„Mám svoje spôsoby,“ žmurkol na ňu Liam.

Poznámka autorky: HI, sweeties! Toto som napísala len tak narýchlo cez jednu suplovanú hodinu, keď pršalo a ja som svojim myšlienkam a fantázii až príliš upustila uzdu… Dúfam, že sa páčilo a že to nie je úplný blud… 🙂

Love Ya, Beatrix Pinekely :*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *